imi pare rau ca am fost aici versuri
VladFortnite2010
1 vizualizari
Versuri VladFortnite2010 – imi pare rau ca am fost aici lyrics
Vlad lasa fortnite-u si stai si cu mine
Nu vreau sa te vad
Si-mi pare rau ca ti-am zambit
Si-mi pare rau ca am fost AICI
Sa te ajut sa scapi de frici
Nu meritai (nu meritai)
Cand se face seara vino aici
Sa stii ca te astept
Mereu te-am asteptat
Nu vreau sa te vad
Si-mi pare rau ca ti-am zambit
Si-mi pare rau ca am fost AICI
Sa te ajut sa scapi de frici
Nu meritai (nu meritai)
Cand se face seara vino aici
Sa stii ca te astept
Mereu te-am asteptat
Scris de: vlad nu-iok

