am rapit-o versuri
VladFortnite2010
2 vizualizari
Versuri VladFortnite2010 – am rapit-o lyrics
Vlad lasa fortnite-u si stai si cu mine
Am rapit-o, n-o s-o mai vezi
De ce te zbati?
Oricum nu pleci
Zi,vrei sa ramai?
Sau vrei sa te intorci la el
Stii si tu ca ala nu-I poate oferi
Ce-ti ofer eu
Vlad lasa fortnite-u si stai si cu mine
Am rapit-o, n-o s-o mai vezi
De ce te zbati?
Oricum nu pleci
Zi,vrei sa ramai?
Sau vrei sa te intorci la el
Stii si tu ca ala nu-I poate oferi
Ce-ti ofer eu.
Scris de: vlad nu-iok

