credeam ca macar cu mine o sa fie mai draguta versuri
VladFortnite2010
2 vizualizari
Versuri VladFortnite2010 – credeam ca macar cu mine o sa fie mai draguta lyrics
Vlad lasa fortnite-u si stai si cu mine
Credeam ca macar cu mine
Ea o sa fie mai draguta
A plecat si mi-a lasat inima franta
Poti sa pleci,sa vii
Sa nu mai vii
Eu nu te astept si nu
Vreau sa te vad din nou
Mi-ai facut inima sloi (nah)
O s-o ascund intr-un butoi
Dupa ce o fur de la ai ei
Si o sa planga de doru tau
Credeam ca macar cu mine
Ea o sa fie mai draguta
A plecat si mi-a lasat inima franta
Poti sa pleci,sa vii
Sa nu mai vii
Eu nu te astept si nu
Vreau sa te vad din nou
Mi-ai facut inima sloi (nah)
O s-o ascund intr-un butoi
Dupa ce o fur de la ai ei
Si o sa planga de doru tau
Scris de: vlad nu-iok
-
Global Worming Endseeker -
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy -
Merciless Tide Endseeker -
RЭD FLAГ JDFLAG -
Wheel of Torture Endseeker -
Nemesis Endseeker -
Cosmic PRIMROSE -
C.B.V. Endseeker

