Stări amare versuri
Emil
Versuri Emil – Stări amare lyrics
Oare, ce sens are să mai scriu
Despre relații pierdute-n pustiu
Nu e bine, nu, nu, nu e bine
Până la 20 de ani
Mi s-a părut un simplu joc
Visam și mă scufundam în stări amare
Eu nu făceam, deprimare de stare
Chiar dacă lumea lovea culoare
Nu îmi păsa sau poate nu mă interesa
Important și normal e să simți
Nu-i firesc tu să eviți
Tot ce e bun
Dac-ai ști ce simt acum
Crede-mă că nu vreau să te-nvăț
Vezi și tu și eu ce se întâmplă miercuri sau joi
Nu e an fără nori, fără ploi
Nu intra și evita o stare
Ce nu duce decât la disperare
Poate o să-nțelegi
Ce ușor este să te pierd
La sfârșit vreau doar să iți zic
Să încerci să fi mai optimist
Decât ești acum
Și-o să înțelegi ce-ți spun
Important și normal e să simți
Nu-i firesc tu să eviți
Tot ce e bun
Dac-ai ști ce simt acum
Crede-mă că nu vreau să te-nvăț
Vezi și tu și eu ce se întâmplă miercuri sau joi
Nu e an fără nori, fară ploi
Scris de: Sorin Bădulescu
-
Frantic Redemption Endseeker -
Cult Endseeker -
Survival of the Fittest Pyogenesis -
Parasite Endseeker -
Top Dog Dave Dobbyn -
A Kingdom to Disappear (It’s Too Late) Pyogenesis -
Global Worming Endseeker -
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy

