Noi Doi, Împreună, Separat versuri
Emil
Versuri Emil – Noi Doi, Împreună, Separat lyrics
Spune-mi cum să mă comport, acum
Când azi e greu dar trecător, tot spun
Nu îmi iert decizii din trecut
E greu să car ce nu pot să mai duc
Și nu pot uita, și nu pot uita
Dacă vrei, eu sunt nefericirea ta, e bine (e bine, e bine, e bine)
Dacă vrei, răzbună-te, te rog, acum, pe mine (pe mine, pe mine, pe mine)
E greu când ești mereu înverșunat
Știu cum e să te simți abandonat
Nu am plecat, sunt aici, mă lupt
Dar simt cum mai părăsit de mult
Și nu pot uita, și nu pot uita
Dacă vrei, eu sunt nefericirea ta, e bine (e bine, e bine, e bine)
Dacă vrei, răzbună-te, te rog, acum, pe mine (pe mine, pe mine, pe mine)
Dacă vrei, eu sunt nefericirea ta, e bine (e bine, e bine, e bine)
Dacă vrei, răzbună-te, te rog, acum, pe mine (pe mine, pe mine, pe mine)
Nu mai pot, nu mai pot visa
Uneori poate fi așa
Dacă vrei, eu sunt nefericirea ta, e bine (e bine, e bine, e bine)
Scris de: Cosmin Olteanu / Sorin Bădulescu
Melodie lansata in anul 2024
Face parte din albumul: MELANCoOLIC
-
Frantic Redemption Endseeker -
Cult Endseeker -
Survival of the Fittest Pyogenesis -
Parasite Endseeker -
Top Dog Dave Dobbyn -
A Kingdom to Disappear (It’s Too Late) Pyogenesis -
Global Worming Endseeker -
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy

