Vară în doi versuri
Van Noizz
Versuri Van Noizz – Vară în doi lyrics
Îmi pare rău că s-a sfârşit
Tot ce-am avut şi ce-am simțit
Îmi pare rău că te-am crezut
Îmi pare rău că te-am iubit
Credeam în tine
Credeam în noi
Visam o vară în doi
E prea târziu
Să mai aştept
Vreau să trăiesc
Nu să regret
Credeam în tine
Credeam în noi
Visam o vară în doi
E prea târziu
Să mai aştept
Vreau să trăiesc
Nu să regret
Credeam în tine
Credeam în noi
Visam o vară în doi
E prea târziu
Să mai aştept
Vreau să trăiesc
Nu să regret
Credeam în tine
Credeam în noi
Visam o vară în doi
E prea târziu
Să mai aştept
Vreau să trăiesc
Nu să regret
Îmi pare rău că s-a sfârşit
Tot ce-am avut şi ce-am simțit
Îmi pare rău că te-am crezut
Îmi pare rău că te-am iubit
Melodie lansata in anul 1999
Face parte din albumul: 1

