Versuri Trippin & xnrst – Bine lyrics
Na na na
Și asta mă respectă face tot ce vreau
Mă postez doar în stradă nici nu-mi trebuie clout
Îmi trebuie niște yayo și un ștou mai loud
Am xan da scuză-mă dacă mă laud
Scuză-mă dacă mă laud
Scuză-mă dacă nu tac
Mulțumește doar că-i loud
Hai mersi te pup gen ceaw
Nu mă interesează ce-am
Că ce am eu soto n-au
Că ce am eu soto n-au
Că ce am eu soto n-au
Și mănânc bine
Dacă dau o cutie
Toți îmi cer o felie
De parcă-s pizzerie
Ești la mine în area
Deci haide dă chirie
Și mișc și Rivotrile
Dumuri plată e bine
Dumuri plată e bine
De la plată mă simt bine
Mișc la tot ce prind m-am săturat să fiu falit
De la tramvai la un Benz mic
Pasez pastile iau un plic
De abia aștept să fac de-un Jeep
De abia aștept să fiu șeic
Sau faraon ca în Egipt
Yeah yeah yeah
Și asta se mișcă bine
Mă trateza prea bine
O face bine
Și asta mă respectă face tot ce vreau
Mă postez doar în stradă nici nu-mi trebuie clout
Îmi trebuie niște yayo și un ștou mai loud
Am xan da
Scuză-mă dacă mă laud
Scuză-mă dacă mă laud
Scuză-mă dacă nu tac
Mulțumește doar că-i loud
Hai mersi te pup gen ceaw
Nu mă interesează ce-am
Că ce am eu soto n-au
Că ce am eu soto n-au
Că ce am eu soto n-au
-
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy -
Merciless Tide Endseeker -
RЭD FLAГ JDFLAG -
Wheel of Torture Endseeker -
Nemesis Endseeker -
Cosmic PRIMROSE -
C.B.V. Endseeker -
Unholy Rites Endseeker

