Selly

Q&A ÎN RIME 3 versuri

Selly

4 vizualizari

Versuri Selly – Q&A ÎN RIME 3 lyrics

Io salut eu sunt Selly dau înc-un Q&A în Rime
C-am văzut că primele două au prins destul de bine
Şi sper să prindă şi ăsta deşi-am un pic capu vraişte
Că aseară a fost party fratele vostru-a făcut 16

Nu stau pe loc la întrebări io am trecut
Colegii se comportă altfel acum când eşti cunoscut
Nu stiu frate n-am sesizat mai toti sunt ok
Nu sunt profitori sau prefacuti printre prietenii mei

Omu Madalin Teodor are-ntrebare banala
Daca fac milion anu asta-mi iau abonament la sala
Sa sara lumea pe mine a-nceput ca m-am ingrasat urat
Da daca fac milionu maxim va dau de baut

Duma asta nu m-afecteaz-atat de tare-ncat sa-mi pese
Continui ca-ntotdeauna sa frecventez sala de mese
Oricum am mai slabit ca alerg atat de mult da-mi iese
Scot content misto si-am upload-uri mult mai dese

In ultimul timp am si inspiratie si-s atent ce pun pe texte
Scriu scriptu cu doua maini ca persoanele ambidextre
Stati va rog ma uit oleaca la intrebarile-alese
Vad ca multi m-ati intrebat ce parere-am despre proteste

Sa stai in strada ore-n sir sa-nduri frigu’ poate-i chin
Dar e mai cald cand ai in cap convingerea ca ne trezim
Suntem atenti la ce ne pregatesc si ii detestam din plin
Va vedem ba. Cand ne furati juma de milion iesim

Stau pe beat-u asta atat de grav cre’ca ma ia valu
Dau cu pace pentru Exploit care-a facut instrumentalu
Vedeti ca face muzica si-i si vlogger pe deasupra
E un tip tare misto se vede ca-l duce conducta

Ma intreaba cineva pe ce profil sunt la liceu
Probabil i s-a parut ca arat un pic prea derbedeu
La mine la liceu sunt multe fite pe pipite
Iti trebuie-ambitie iti iei notite fratele vostru-i pe stiinte

Si are vise dar visele lui nu-nu depind de scoala
Unii profi fac crize cand vad ca plec la Bucale iara
Plec mai des ca-n vara ma vezi din gara-n gara
V-am mai zis c-am avut treaba scuze doamna profesoara

M-am gandit vreodata sa ma las de youtube ma-ntreaba cineva
Nah fra sincer de la-nceput am stiut c-asta e treaba mea
Si multa lume imi zicea ca-mi pierd timpu si-mi reprosa
Da io faceam doar ce-mi placea Selly era mic dar crestea

Peste astia in abonati in view-uri era un mini boss
Toti haterii de l-a-nceput si-au racit gura de prisos
N-au putut sa dea zoom out un pic ce fac eu n-au priceput
Si poate ma laud mult da-s mandru de Selly din trecut

A facut ce si-a propus si a muncit foarte mult fra
Si acum vad ca merita-n sfarsit io m-am dus pa


  1. Symphony of Destruction
    Symphony of Destruction Endseeker
  2. Frantic Redemption
    Frantic Redemption Endseeker
  3. Cult
    Cult Endseeker
  4. Survival of the Fittest
    Survival of the Fittest Pyogenesis
  5. Parasite
    Parasite Endseeker
  6. Top Dog
    Top Dog Dave Dobbyn
  7. A Kingdom to Disappear (It’s Too Late)
    A Kingdom to Disappear (It’s Too Late) Pyogenesis
  8. Global Worming
    Global Worming Endseeker
  9. Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness)
    Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”)
  10. Terror
    Terror Endseeker
  11. Vernon the Vermin
    Vernon the Vermin Dave Dobbyn
  12. TU GATO
    TU GATO dn.aire

Artisti AZ