MATEI

Freestyle de Joi Seara versuri

MATEI

4 vizualizari

Versuri MATEI – Freestyle de Joi Seara lyrics

Yeah
Dimineața când mă ridic din pat sunt atât de fresh
Hatere te văd că belești ochii la ce pot să fac cu un beat (yeah)
În cazu’ ăsta
Ești un nimic
O dau și off the dome, tu o dai off pă beat
O dau și pă fast flow, o dau și off the grid (hă)
N-am mai înnebunit de ceva timp
Și ăștia vor să mă vadă căzând
Da’ nu au reușit
Poate anu’ viitor ne vedem pe la Hustle
Cel mai tânăr artist local, amprenta e pe ștanță
Când merg la concert vreau să văd lumea sărind
Când merg la concert vreau să văd lumea zâmbind
Să mor dacă mai fac vreodată feat-urile free
Am un frate are albumu’ pe țeavă nici nu știi ce fac
When we link up
Știi că iese nebunie la stu’ sesh
On god (yeah)
Radical din patru pentru că fac cât doi rapperi
Am învățat să mă piș pe ei
Nu mai ascult de hateri
Ați văzut unde am ajuns (yeah, yeah)
Din experiențe proaste eu vă povestesc
Da-n același timp eu chiar sper că nu vă plictisesc
Mixtape-ul ăsta trebuia să fie drill basic
Până am pus picioru-n prag și am zis nah that’s it
Aveam o perioadă-n care nu știam ce să scriu
N-aveam inspirație, nu știam ca ce voiam să fiu
Am găsit un sound, am zis că-l fac al meu
Că o dau prea grav, că sunt un zeu
I’m not a motherfuckin mumble rapper
I’m a humble rapper
Nu că n-aș putea , dar nu vreau să fiu un big capper
Că sunt destui care să o facă în locu’ meu
Pentru mine pe primu loc o să fiu mereu eu
Pace pentru frații mei cu care mă consult zilnic
Chiar dacă unii ziceau că nu o s-ajung nimic
Deja am ajuns mult mai sus și îi dau ștafeta lui AJ să vă zică și el ceva drăguț
Întreabă de ce-s underground, ați văzut legendă să se arate?
Am visat că-s inutil, dar nu toate visele sunt realitate
Îmi place viața, nu mai sufăr, eu fac piața
Vă culeg, sunteți spălați ca Nufăr
Ce să fac, este artă, Don Perignon
Beau la petreceri, arăt ca un spion
Am parpalacul, am swag-ul, sunt dat dreacu’
Ca Ian știți că eu v-am stricat trap-ul
Shoutout și lui 50 Cent, sunt in club
La party cu Robică și PANA am un bulb
Am o idee mareață și o revelație că viața e bună
Când ți-o faci comodă, nu nebună
Vreți să dați hate unui G care a vândut G-uri
Și a lăsat faza asta, nu prindeți nici două G-uri
Semnalul vostru e prost, asta nu semnalați
N-o să mă oprească din grind niște ratați
Dacă Da Taker ar mai fi făcut rap, ar fi fost pe beat-ul ăsta
Turnăm șampanie pentru un moment de ăsta
Când ne amintim ce fericiți suntem că măcar suntem în viață
Când mori ești într-o lume mai bună? Lasă
Fac din lumea rea numai bucurie, fericire
Mi-a ajuns frate să trăiesc în mizerie
Lasă aprecierea altora, tu să te iubești pe tine
Că așa toate haimanalele vin la tine
Dă-mi nouăzeci și nouă de motive de a fi trist, am unu care mă bucură
Dă-mi o sută de dușmani, nu-i unul care mă scutură
Huh? Am scăpat de tine ca de-o muscă obeză
Și invalidă, ți-am tras pliciu peste freză
Ayo
Pace Matei hehe
Hai că e timpul să vă zic și eu ceva mai serios

Scris de: Albert George / Matei Țocu


  1. Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness)
    Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”)
  2. Terror
    Terror Endseeker
  3. Vernon the Vermin
    Vernon the Vermin Dave Dobbyn
  4. TU GATO
    TU GATO dn.aire
  5. Hypercharged
    Hypercharged Electric Callboy
  6. Merciless Tide
    Merciless Tide Endseeker
  7. RЭD FLAГ
    RЭD FLAГ JDFLAG
  8. Wheel of Torture
    Wheel of Torture Endseeker
  9. Nemesis
    Nemesis Endseeker
  10. Cosmic
    Cosmic PRIMROSE
  11. C.B.V.
    C.B.V. Endseeker
  12. Unholy Rites
    Unholy Rites Endseeker

Artisti AZ