Aventură de Școală versuri
malmo
Versuri malmo – Aventură de Școală lyrics
Stau în clasă plictisit
În fața mea un pitic și un nenorocit
Când se va termina acea tortură oare?
Că eu vreau să stau acasă la calculatoare
Fortnite și Arsenal să mă joc
Și să beau Sprite până fac în țară potop
Aș dori să vină COVID înapoi că nu mai pot
Zilnic mă abțin să nu-i fut lu Petru în bot
Pe scaun de lemn să stau nu mai vreu
Când sunt la școală mă simt ca un evreu
Pun pariu că sistem mai bun e în Detroit
Când sunt la școală mă simt ca George
Floyd
La orizont odată m-o trimis la director în birou
Câ pi story am pus un profesor ș-am zîs cî ari cap di ou
Blyat Nahui nu mai ieste cerneală în pixu’ BIC
Când sunt la școală mă simt ca John Wick
Odată din ură am dezșurubat un scaun trainic
Da lasă că Ilie Anghelici îi om mecanic
Profa când o văzut o urlat o făcut satanic
Eu m-am speriat și ca săgeata am futut-o la Botanic
Profii mă zaibesc șâ una sî credi dură
Din tăți rărunchii mă abțin să n-o trimit în pulă
-
That’s When Everybody Gets Hurt Pyogenesis -
Symphony of Destruction Endseeker -
Frantic Redemption Endseeker -
Cult Endseeker -
Survival of the Fittest Pyogenesis -
Parasite Endseeker -
Top Dog Dave Dobbyn -
A Kingdom to Disappear (It’s Too Late) Pyogenesis -
Global Worming Endseeker -
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn

