Când am pacea Domnului versuri
Lois si Daniel Prunaru
Versuri Lois si Daniel Prunaru – Când am pacea Domnului lyrics
Când am pacea Domnului
În viața mea
De vifor eu nu sunt răpus
Iar inima mea
Tot așa va cânta
Bine e bine e în Isus
Bine e (bine e)
În Isus (în Isus)
Bine e bine e în Isus
Chiar dacă cel rău
Să mă-nfrice ar vrea
Mă-ncred în Divinul Cuvânt
Isus a plătit
La Calvar vina mea
Și curat sunt prin sângele sfânt
Bine e (bine e)
În Isus (în Isus)
Bine e bine e în Isus
Povara păcatului
El mi-a luat
Din groapa pieirii m-a scos
Acum eu sunt liber
Prin har sunt iertat
Și-L slăvesc pe Isus bucuros
Bine e (bine e)
În Isus (în Isus)
Bine e bine e în Isus
Aștept Doamne
Ziua când vei reveni
Când trâmbița va răsuna;
În slavă pe nori
Fața Ta voi vedea
Și-al meu suflet atunci va cânta
Bine e (bine e)
În Isus (în Isus)
Bine e bine e în Isus
-
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy -
Merciless Tide Endseeker -
RЭD FLAГ JDFLAG -
Wheel of Torture Endseeker -
Nemesis Endseeker -
Cosmic PRIMROSE -
C.B.V. Endseeker -
Unholy Rites Endseeker

