Ne despărțim și tare-aș vrea versuri
Laura Lavric
2 vizualizari
Versuri Laura Lavric – Ne despărțim și tare-aș vrea lyrics
Ne despărțim și tare-aș vrea
Să nu fii supărat
E vina ta nu-i vina mea
Doar tu ești vinovat
A fost un joc copilăresc
A fost o întâmplare
Nu mi-am dat seama că greșesc
Și-acum ce rău îmi pare
Ce fericiți eram noi doi
Atunci când ne iubeam
Și câte vorbe dulci atuncea
Noi doi ne spuneam
Dar timpul este trecător
Și trecătoare-i viața
Ea te-nvață să trăiești
Numai cu speranța
Îți spun adio și te las
Nu mai vorbesc cu tine
Iubește tu pe cine vrei
Și uită-mă pe mine
Și în curând ne-om despărți
Și-ți las ca amintire
Un sărut să nu mai uiți
Ce-a fost la despărțire
Melodie lansata in anul 1995
Face parte din albumul: Cine Știe Jocul Meu

