Narcisism versuri
Helytube
Versuri Helytube – Narcisism lyrics
M-am uitat
La lac, sperând să văd ceva
Am văzut
O floare sau un chip
Am înnebunit
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine bă
Nu mai plec de-acolo
Pe veci voi fi blocat
Ce bine-o să mă simt
La mine o să mă uit, o să zâmbesc și-o să vomit
Nimeni nu mă place
Ce ură-n mine zace
Nimic nu va fi bine
Până totul e ca mine, e ca mine, e ca mine
Mi-a plăcut
Că pe mine m-am văzut
Sunt așa frumos
Ce s-ar întâmpla
Dacă de-acolo a-și pleca?
Și nu m-ar mai interesa
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine bă
Nu mai plec de-acolo
Pe veci voi fi blocat
Ce bine-o să mă simt
La mine o să mă uit, o să zâmbesc și-o să vomit
Nimeni nu mă place
Ce ură-n mine zace
Nimic nu va fi bine
Până totul e ca mine, e ca mine, e ca mine
N-am putut
La lac să nu mă uit
Mă simt așa atras
O floare a crescut
Unde eu am dispărut
Și acum-s etern
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine
Nu văd cine e, nu văd cine e
Nu văd cine e, uită-te mai bine
Nu vezi cine e, nu vezi cine e
Nu vezi cine e, uită-te la tine bă
Nu mai plec de-acolo
Pe veci voi fi blocat
Ce bine-o să mă simt
La mine o să mă uit, o să zâmbesc și-o să vomit
Nimeni nu mă place
Ce ură-n mine zace
Nimic nu va fi bine
Până totul e ca mine, e ca mine, e ca mine
Scris de: Câdă Alexandru / Câdă Matei

