MASINA versuri
DobyY
Versuri DobyY – MASINA lyrics
O sa ma vezi pe seara intr-o masina
Pentru tine e crush pentru mine-i straina
Nu pot sa te inghit pentru c-am burta plina
Ti-am furat gagica dar eu nu nu sunt de vina
O sa ma vezi pe seara intr-o masina
Pentru tine e crush pentru mine-i straina
Nu pot sa te inghit pentru c-am burta plina
Ti-am furat gagica dar eu nu nu sunt de vina
Nu sunt de vina
Fata este divina
Zici ca sunt copil dar iti scot nevasta la cina
Una e diva
Una este regina
Putem sa stam cat vrem ca noaptea nu se termina
Noaptea nu se termina ca noi nu vrem
Iti dau doi pumni, te impachetez, te fac pachet
Stau la ultimu etaj si tu stai la parter
Eu stau pe un tron si tu stai pe parchet ya
Si tu stai pe parchet ya
Eu stau mereu in fata si tu stai pe bancheta
Te dai mare zeu, te ard ca o bricheta
Incerci sa faci alt flow dar mereu se repeta
O sa ma vezi pe seara intr-o masina
Pentru tine e crush pentru mine-i straina
Nu pot sa te inghit pentru c-am burta plina
Ti-am furat gagica dar eu nu nu sunt de vina
O sa ma vezi pe seara intr-o masina
Pentru tine e crush pentru mine-i straina
Nu pot sa te inghit pentru c-am burta plina
Ti-am furat gagica dar eu nu nu sunt de vina
Scris de: DobyY DobyY

