togheter versuri
D4TEETH
8 vizualizari
Versuri D4TEETH – togheter lyrics
Eu m-am trezit intr-o dimineata si am mancat pita cu Nutella
Si m-am dus sa plimb cainele dar s-o cacat pe papucul meu
si m-am enervat si l-am aruncat peste gard (peste gard)
pe mine nu ma cheama Sara, pe mine ma cheama Ariana Grande
eu dau bine de buci buci mai bine ca Nicki Minaj
eu cand ma enervez, dau cu tableta de peretii
noi suntem cei mai smecherii
noi facem cele mai tari petrecerii
cand ne intalnim nu ne mai despartim
despartim
si daca ne vedem o data pe an, tot ne vom iubii
Scris de: D4TEETH / Emilia

