Versuri cosssti & womabeats – An De An lyrics
(yeah ,yeah ,yeah)
Se întâmplă an de an
Pun ban pe ban
Nu cant la microfon
Eu rag MAN
Din start ,distant ,pistă
E a mea formulă 1 ,Nissa
(X2)
Am marea și cerul
Diamant ,mînerul
Vrea să-i dau inelul
Dar NU merită!
Semnalul ,cartelul ,trezesc cartierul
I-am spus să n-o facă
Dar tot profită
Are ceva ce îmi place
Are ceve ,ce tace?
NU refuză ,îi place
Dar vreau s-o întreb „”de ce?””
Se întâmplă-n fiecare an
Dar nu an de an e anul meu
Creștin nu sunt evreu
Mă vede că pe un ZEU
Aur la gâtul meu
Dar nu mă flexez
Țin minte și acum
Cât timp mi-a luat să reușesc
(An de an ,An de an ,An de an)
Se întâmplă an de an
Pun ban pe ban
Nu cant la microfon
Eu rag MAN
Din start ,distant ,pistă
E a mea formulă 1 ,Nissa
(X2)

