VILIBÁ versuri
Beton.Hofi
Versuri Beton.Hofi – VILIBÁ lyrics
[„VILIBÁ” dalszöveg]
[Verze]
Ja
Lebasztak a céges bulin, nem vittem kalácsot
Meg se kellett mozdulnom, körbenőttek a rácsok
A depresszióm megevett vagy 12 karácsonyt
Mr. Missh-nek kívánok vagy 12 barátot
PSG testvéremnek hozzatok egy tolmácsot
Isten adott nekem az út mellé egy pilácsot
Lelkedre elővették a licitkalapácsot
Keresztre feszítették a legvagányabb ácsot
Magyarázd meg magadnak, hogy azért élj a mának
Mert úgyis rak a szívedre egy tüzet még a bánat
Szólj, hogyha majd mész bе kölyök, üzennék apádnak
A legfontosabb ügyekbеn mind leszedték a vádat
Kataklizma-szerűen robbanok rá a beat-re
Mint Bese atya a hitre
A gyerekeid vidd be
Büdös van a VIP-be, igen jó vagy egy adlibre
Persze, hogy iszom, jöhet egy bolond Cuba Libre
Nem tudom, hogy hívják a főnököt, talán Imre
Ráférne egy pihenő a szövegíró team-re
Sajnálom, hogy nem vettem át, kihozták a címre
Menjetek a gecimbe, nagyon dzsukel lett a címke

