WHY. versuri
Babex
5 vizualizari
Versuri Babex – WHY. lyrics
Esti perfecta nu te lua dupa alti
Cu tine am mereu tentati
Te duc departe de toate
Fara tine nu o sa am parte
Si tot ma vrea
Da nu e asa
Am lasat totu pentru tine asta e altceva
Si nu ma mai vrea
Da nu e asa
Eu stiu ca e altceva
Intre noi speranta
Moare ultima
Ultima
Ultima
Ultima
Ultima
Ultimaaaa
Esti perfecta nu te lua dupa alti
Cu tine am mereu tentati
Te duc departe de toate
Fara tine nu o sa am parte
Si tot ma vrea
Da nu e asa
Am lasat totu pentru tine asta e altceva
Si nu ma mai vrea
Da nu e asa
Eu stiu ca e altceva
Intre noi speranta
Moare ultima
Ultimaaa
Ultimaaa
Ultimaaa
Ultimaaa
Ultimaaa
Scris de: babex 23x
-
Cult Endseeker -
Survival of the Fittest Pyogenesis -
Parasite Endseeker -
Top Dog Dave Dobbyn -
A Kingdom to Disappear (It’s Too Late) Pyogenesis -
Global Worming Endseeker -
Мы желаем счастья вам (We Wish You Happiness) Группа Стаса Намина «Цветы» (Stas Namin Gp “Tsvety”) -
Terror Endseeker -
Vernon the Vermin Dave Dobbyn -
TU GATO dn.aire -
Hypercharged Electric Callboy -
Merciless Tide Endseeker

