ASXX

Despărțire versuri

ASXX

7 vizualizari

Versuri ASXX – Despărțire lyrics

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

La-nceput am crezut in privirea ta
Cu disperare imi doream sa fii numai a mea
Dupa care totul s-a intamplat de la sine
Innebuneam atunci cand nu mergea prea bine
Poate am gresit poate nici nu stii cat te-am iubit
Sau poate ca nici nu vrei sa vezi cat de mult am suferit
Nimic nu s-a schimbat tu esti la fel pentru mine
Nu vreau sa ma gandesc la despartire

Nu e doar vina mea c-am inceput sa cred in tine ca un nebun
Cu disperare te iubeam eram la inceput de drum
Un drum ce-avea sa se termine insa nu prea bine
Tu sa renunti la tot eu sa plang dupa tine
Nu-nteleg de ce-ai vrut sa ma amagesti
Te-am iubit nu credeam c-ai sa ma parasesti
Nu mai am lacrimi sa mai plang dupa tine
Nu vreau sa ma gandesc la despartire

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

La-nceput nu stiam cat te voi iubi
Dar acum ma gandesc oare iti vei aminti
Tot ce-a trecut aproape tot ce simt eu
Te rog sa ma crezi n-as vrea sa fii in locul meu
Nu mai suport sa plang in fiecare zi
Sa ma gandesc cu disperare ca poate tu ai sa revii
Nimic nu s-a schimbat tu esti la fel pentru mine
Nu vreau sa ma gandesc la despartire

Nu e doar vina mea c-am inceput sa cred in tine ca un nebun
Cu disperare te iubeam eram la inceput de drum
Un drum ce-avea sa se termine insa nu prea bine
Tu sa renunti la tot eu sa plang dupa tine
Nu-nteleg de ce-ai vrut sa ma amagesti
Te-am iubit nu credeam c-ai sa ma parasesti
Nu mai am lacrimi sa mai plang dupa tine
Nu vreau sa ma gandesc la despartire

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

Trec prin noapte
Și lacrimiile îmi curg
De ce ca o umbră încet ai dispărut
M-am convis că în vis
Ai o fost o amăgire
Iar acum plâng destul după trista despărțire

Melodie lansata in anul 1998

Face parte din albumul: Inimă de gheață


  1. Terror
    Terror Endseeker
  2. Vernon the Vermin
    Vernon the Vermin Dave Dobbyn
  3. TU GATO
    TU GATO dn.aire
  4. Hypercharged
    Hypercharged Electric Callboy
  5. Merciless Tide
    Merciless Tide Endseeker
  6. RЭD FLAГ
    RЭD FLAГ JDFLAG
  7. Wheel of Torture
    Wheel of Torture Endseeker
  8. Nemesis
    Nemesis Endseeker
  9. Cosmic
    Cosmic PRIMROSE
  10. C.B.V.
    C.B.V. Endseeker
  11. Unholy Rites
    Unholy Rites Endseeker
  12. Hey Little Girl
    Hey Little Girl Mark Boyce

Artisti AZ