SINGURĂ ÎN FEBRUARIE versuri
AMMÉ
Versuri AMMÉ – SINGURĂ ÎN FEBRUARIE lyrics
Atat a mai ramas din tine a mai ramas din mine
Acum ma uit catre stele si ma rog la ele
Noaptea-i tot mai grea
Simt cum ma cuprinde ingheata inima
De ce nu ma crezi
Doare cand ma vezi
Hai sa punem stop
Singura in februarie nu-i bai nu-i bai
Sunt ok si daca pleci si daca mai stai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye
Singura in februarie nu-i bai nu-i bai
Sunt doar eu cu mine si e ca-n rai ca-n rai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye
Imi spui ca asa-i mai bine te cunosti pe tine
N-ai cum sa iubesti doar una pentru totdeauna
Nici n-ai incercat cu adevarat
Tu ai renuntat
De ce nu ma crezi
Doare cand ma vezi
Hai sa punem stop
Singura in februarie nu-i bai nu-i bai
Sunt ok si daca pleci si daca mai stai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye
Singura in februarieee nu-i bai nu-i bai
Sunt doar eu cu mine si e ca-n rai ca-n rai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye
Si ce mai e de rostit
Cand doua inimi s-au gasit
Da mintea-i de neclintit
Singura in februarieee nu-i bai nu-i bai
Sunt ok si daca pleci si daca mai stai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye
Singura in februarieee nu-i bai nu-i bai
Sunt doar eu cu mine si e ca-n rai ca-n rai
Anul asta ma aleg pe mine bye-bye

